Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-06-13 08:45:14

Dygotka

Gość

rekrutacja

Wiek 35
Wzrost: 168
Waga
aktualna: 63
najmniejsza: 57
najwyzsza: 81
docelowa: 55 na początek,

Z pro- ana mam do czynienia od niedawna, poznaje ją dopiero. Do tej pory stosowałam rozne diety z mizernym skutkiem, jestem pewna ze tylko pro-ana pomoze mi osiagnąc cel. Zreszta tu nie chodzi tylko o wage ale o styl zycia o kontrole jaka moge mirc nad wlasnym ciałem, o dazenie do celu. Droga pro-ana nie jest łatwa przez co kusi i neci... to wyzwanie dla mnie, ktore motywuje i dajecrezultaty.
Teraz spozywam ok 500-600 kcal dziennie, sama komponuje posilki ktore sa bogate w warzywa,nabial i mieso. Łykam witaminy. Nie chce doprowadzic organizmu do ruiny dlatego jak to sie mowi ... jadam z głową. Zdrowie jest dla mnie bardzo wazne, w przeciwienstwie do tego co mowi dekalog. Ale nie ma co oszukiwac... tak mysle.Chcialabym dolaczyc do forum by poznac osoby ktore zyją podobnoe i maja te same rozterki. Wspierac sie nawzajem i sibie pomagać.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskitokyodrift.pun.pl www.sferia.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl