Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-06-13 08:45:19

Dygotka

Gość

rekrutacja

Wiek 35
Wzrost: 168
Waga
aktualna: 63
najmniejsza: 57
najwyzsza: 81
docelowa: 55 na początek,

Z pro- ana mam do czynienia od niedawna, poznaje ją dopiero. Do tej pory stosowałam rozne diety z mizernym skutkiem, jestem pewna ze tylko pro-ana pomoze mi osiagnąc cel. Zreszta tu nie chodzi tylko o wage ale o styl zycia o kontrole jaka moge mirc nad wlasnym ciałem, o dazenie do celu. Droga pro-ana nie jest łatwa przez co kusi i neci... to wyzwanie dla mnie, ktore motywuje i dajecrezultaty.
Teraz spozywam ok 500-600 kcal dziennie, sama komponuje posilki ktore sa bogate w warzywa,nabial i mieso. Łykam witaminy. Nie chce doprowadzic organizmu do ruiny dlatego jak to sie mowi ... jadam z głową. Zdrowie jest dla mnie bardzo wazne, w przeciwienstwie do tego co mowi dekalog. Ale nie ma co oszukiwac... tak mysle.Chcialabym dolaczyc do forum by poznac osoby ktore zyją podobnoe i maja te same rozterki. Wspierac sie nawzajem i sibie pomagać.

#2 2016-06-13 11:09:09

 Flue

Świerzynka

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 88
Wzrost: 172
Województwo/Miasto: śląskie
Wiek: 17
WWW

Re: rekrutacja

Jedzenie 500 kcal nie jest zdrowe, a witaminki tego nie zmienią.
Tak samo pro ana nie jest symbolem kontroli. Myśisz, że kontrolujesz jedzenie a to ono kontroluje Ciebie.

Ale no, kim jest dla Ciebie Ana?


“ty toń
i ja utonę

z tobą”

Offline

#3 2016-06-13 11:23:42

Dygotka

Gość

Re: rekrutacja

Dla mnie ana to droga do perfekcji. Praca nad sobą by osiagać cele. Chce byc chuda, chudosc mi sie podoba wrecz fascynuje. Chcialabym miec "kosteczki" . Oczywiscie ze 500 kcal nie jest zdrowe i witaminy tego nie zastapią... nie napisałam ze jest zdrowe... ale ze tak komponuje posilki by byly w nich wartosciowe rzeczy a nie np kisiel, czy lemoniada...chce osiagnac cel z jak najmniejsza szkoda dla organizmu.. choc wiem ze i tak szkody jakies beda.. np zeby moga mi sie posypac itp... ale  ana to moj swiadomy wybor. Jak mowiłam dopiero ją poznaje, pisze teraz czym jest dla mnie na chwile obecną jak ja spostrzegam. I widze efekty bo kilogramy uciekaja a ja mam wiecej energii i radosci z bycia sobą. Jeśli sie myle to mnie popraw. Czym powinna być dla mnie ana?

#4 2016-06-13 15:12:06

 Flue

Świerzynka

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 88
Wzrost: 172
Województwo/Miasto: śląskie
Wiek: 17
WWW

Re: rekrutacja

A co z Twoją rodziną/bliskimi? Wiedzą o Twoim sposobie odżywiania? Jak się do tego odnoszą?

A propo, masz 35 lat?


“ty toń
i ja utonę

z tobą”

Offline

#5 2016-06-13 22:43:28

 Dygotka

Nowy

Zarejestrowany: 2016-06-13
Posty: 1
Waga: 63
Wzrost: 168
Waga docelowa: 55
Wiek: 35

Re: rekrutacja

Tak. Mam 35 lat. Dzieci juz rodzic nie bede bo dwoje juz mam i to dosc duze😉 nie mieszkam z rodzicami lecz jestem na swoim jak to sie mowi i mieszkam z narzeczonym. On nie zna sie na dietach... ale wie ze zrzucam zbedne kilogramy... nie jestem jeszcze na tyle chuda by zaczol sie martwic... i akceptuje moje wybory.  Czas pokaze co bedzie dalej...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligowcy.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.sferia.pun.pl