Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-08-18 13:52:33

Samotnny wilczek

Gość

Zdesperowana

1.wiek:w tym roku skąńcze 20 lat ale umówmy się że jeszcze mam te 19 lat
2. wzrost: 163 cm
3.waga
-obecna:53
-najwyższa:58
-najniższa:39
4.od kiedy należysz do ruchu pro Ana/pro Mia:Pierwszy raz miałam styczność w wieku 13 lat szukałam w internecie drastycznych diet i tak znalazłam Pro Ane. Od tamtej pory jeśli to tak można nazwać zadłużyłam się w niej i to ona stała się sensem mojego życia.
5.Czym lub Kim jest dla cb Pro Ana: Dla mnie to sens życia walka o perfekcje i kontrole nad własnym ciałem a tak dosłownie całym moim samotnym życiem.
6.Jak wygląda twoja codzienna dieta i ćwiczenia: Ostatnio upadłam w ciągu tych trzech miesięcy straciłam kontrole i na moej nieszczęście jedzenie przyjeło na de mną kontrole.
7. moje zainteresowania nie są duże głównie czytanie książek,pisanie wierszy i jakieś rysunki które do najpiękniejszych nie należą ale kocham reakcjie  ludzi doszukujących się w tym sensu. Jak na ironie kocham gotować na szczęście nie próbować. Pracuje w restauracji w roku szkolnym mam tam praktyki. Zawsze szefów kuchni irytuje fakt że niczego nie lubie choć jak domyśleć sie można to jest pretekat by nie próbować,chociaż nad jednym mam kontrole. Po za tym pale jak smok,mieszkam sama i wszystko próbuje zmienić.
8.Dlaczego wybrałaś te forum:szukałam jakiegoś aktywnego for i tak się tu znalazłam.
9.nie należałam do inego forum.
10.czy masz stwierdzone ED ? nie mam stwierdzonego choć wieku 14 lat spędziłam 5 miesięcy na leczeniu.

#2 2016-08-18 18:46:49

 mala

Nowy Użytkownik II

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 602
Wzrost: 154
Województwo/Miasto: Opolskie
Wiek: 15

Re: Zdesperowana

spędziłaś 5 miesięcy na leczeniu i nie masz stwierdzonego ED?

Offline

#3 2016-08-18 22:24:51

 Flue

Świerzynka

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 88
Wzrost: 172
Województwo/Miasto: śląskie
Wiek: 17
WWW

Re: Zdesperowana

Podobałoby mi się gdyby nie ten fakt co mała zauważyła. 7 lat odchudzania, leczenie i brak ED?
Trochu tak krzywo.


“ty toń
i ja utonę

z tobą”

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligowcy.pun.pl www.sferia.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl