Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-08-18 22:32:13

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

nowy rozdział

1.wiek:20 lat
Wzrost:162
waga:53
najwyższa:58
Najniższa:45
4.do ruchu pro ana należe od 11 roku życia szukając jakieś działającej diety.
5.Pro ana to sens życia kontrola nad sobą nad ciałem mega motywacja do działań.
6.od rozpoczęcia wakacji nie miałam czasu na diety za dużo stresów które zajadałam wstyd sie przyznać
7. Nie mam żadnych zainteresowań tym bardziej że moje życie to jedna wielka monotonnia spędzonych w czterech ścianach i koszmarach z dzieciństwa.  O sobie nie wiele mam do powiedzenia jestem nudną postacią wśród miliona ludzi na tym świecie. Żądzą we mnie nałogi nikotyny,dużą ilością kofeiny. Taka ja w pigułce.
8.przez przypadek znalazłam Was w Internecie
9.należałam do forum motylki ed ale atmosfera na tym forum nie za ciekawa i jako nowa tam osoba czułam się jak kula u nogi.
10.miałam stwierdzone Ed  w wieku 12 lat choć nie na tyle zaawansowane bo wychowawcy z placówki umieścili mnie zanim się rozwinęło.

Offline

#2 2016-08-19 14:55:51

 Flue

Świerzynka

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 88
Wzrost: 172
Województwo/Miasto: śląskie
Wiek: 17
WWW

Re: nowy rozdział

Jaką obecnie dietę prowadzisz? Co i w jakich ilościach jesz?

Plus, podobne konto tylko trochu zmienionych informacji.O co chodzi?

Ostatnio edytowany przez Flue (2016-08-19 14:57:20)


“ty toń
i ja utonę

z tobą”

Offline

#3 2016-08-19 15:30:49

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

Re: nowy rozdział

Jeżeli chodzi o podobne konto to nie mam zielonego pojęcia sama byłam zdziwiona. Od wczoraj jem owoce i warzywa +płatki owsiane.

Offline

#4 2016-08-23 17:11:10

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

Re: nowy rozdział

Dla mnie te forum to jak jedna zbiorowy cmentarz ludzie sie logują tylko po ty by położyć kwiaty nie by napisać. Chyba poszukam innego forum bo zaraz ja sama sie zakopie zywce

Offline

#5 2016-08-23 22:17:28

 Flue

Świerzynka

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 88
Wzrost: 172
Województwo/Miasto: śląskie
Wiek: 17
WWW

Re: nowy rozdział

Ludzie chorują i próbują żyć normalnie w tym piekle. To nie hobby.


“ty toń
i ja utonę

z tobą”

Offline

#6 2016-08-24 12:01:00

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

Re: nowy rozdział

Nie wiem Flue skąd ci się wzięło to że uważam iż Pro ana to hobby. To musiało być głupie bo Pro Ana to styl życia i kontrola nad sobą. Zależy mi bardzo by być na tym forum. Choć jak wspomniałam wcześniej to forum jest bardzo ciche dosłownie jak cmentarz bo przecież nikt nie chce obudzić zmarłych prawda ?
Co do mojej diety wczoraj zjadłam około 500 kcal dziś zaczęłam od soku świeżo wyciskanego prze ze mnie niw lubię kupnych bo strasznie dużo wody i cukru a mało soku.

Offline

#7 2016-08-24 14:15:50

 Flue

Świerzynka

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 88
Wzrost: 172
Województwo/Miasto: śląskie
Wiek: 17
WWW

Re: nowy rozdział

Jak Ci zależy to poczekaj na adminki, jak nie to są jeszcze inne fora w sieci.
Plus, gdzie napisałam, że Ty uważasz ane za hobby? Zacytuj.


“ty toń
i ja utonę

z tobą”

Offline

#8 2016-08-24 17:02:53

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

Re: nowy rozdział

Możliwe że źle zrozumiałam poczekam jeszcze na adminki.

Offline

#9 2016-09-02 20:58:41

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

Re: nowy rozdział

W sumie nie mam po co czekać jestem zlewana ale takie jest życie...

Offline

#10 2016-09-07 15:00:52

 Hamartia

Świerzynka

Skąd: ok. 60 km od Poznania
Zarejestrowany: 2016-05-01
Posty: 106
Waga: 53
Wzrost: 175
Waga docelowa: 48/47
Województwo/Miasto: Wielkopolska
Wiek: 15

Re: nowy rozdział

Samotny Wilk napisał:

W sumie nie mam po co czekać jestem zlewana ale takie jest życie...

XDD
to chyba coś w stylu ,,Ale brzydko wyszłam na tym zdjęciu'' ,,Nie o co ty, wyglądasz świetnie''
Albo lepiej: ,,Mam okropne życie, ide się pociąć ziemniakiem i zaćpać marsjankami I TO WASZA WINA BO NIKOMU NIE CHCE SIE KOMENTOWAĆ TEGO POSTA!!!!111!!!''
A po za tym- Ana hobby? Ana to choroba. Stylem życia jest to nazywane dopóki owa ,,hobbystka'' nie zorientuje się, że właśnie przegięła i nie ma pojęcia jak z tego wyjść


*Hamartia-niewybaczalna, tragiczna skaza
Padlina. Sześćdziesiąt kilogramów padliny.

Offline

#11 2016-09-10 18:20:29

 Samotny Wilk

Nowy

Zarejestrowany: 2016-08-17
Posty: 7
Waga: 53
Wzrost: 162
Waga docelowa: 40
Województwo/Miasto: mazowieckie
Wiek: 20

Re: nowy rozdział

Hamartia po twoim wieku i sposobie w jakim piszesz stwierdzam że gówno wiesz o życiu. I do jasnej cholery gdzie napisałam że jest to hobby naucz się czytać ze zrozumieniem ! po drugie takie teksty jak pociąć się ziemniakiem no błagam czasami się zastanów zanim napiszesz.

Offline

#12 2016-09-19 17:20:18

 Hamartia

Świerzynka

Skąd: ok. 60 km od Poznania
Zarejestrowany: 2016-05-01
Posty: 106
Waga: 53
Wzrost: 175
Waga docelowa: 48/47
Województwo/Miasto: Wielkopolska
Wiek: 15

Re: nowy rozdział

Samotny Wilk napisał:

Hamartia po twoim wieku i sposobie w jakim piszesz stwierdzam że gówno wiesz o życiu.

Fajnie, że to mówisz, bo wiem jak mnie dobrze znasz i bardzo cenię sobie to, że nie oceniasz po wieku, a bez twojego zdania nie mogła bym się obejść (jakby co-to ironia)

I do jasnej cholery gdzie napisałam że jest to hobby naucz się czytać ze zrozumieniem ! po drugie takie teksty jak pociąć się ziemniakiem no błagam czasami się zastanów zanim napiszesz.

Wybacz, starałam się wyrażać na twoim poziomie. Skoro jednak nieco zaniżyłam poprzeczkę, postaram się poprawić. Teraz możemy pokonwersować na moim poziomie i porzucić te androny typu ów wyżej wymieniony ziemniak. Nabyłam zwyczaju wspominania o nim przy personach nieco infantylnych od mojej zacnej kumoszki.
Tak więc pozwól, że przytoczę tutaj zdanie: ,,moje życie to jedna wielka monotonnia spędzonych w czterech ścianach i koszmarach z dzieciństwa.  O sobie nie wiele mam do powiedzenia jestem nudną postacią wśród miliona ludzi na tym świecie.''. Pomijając już ów przykry brak przecinków i innych środków interpunkcji, da się dostrzec wyraźne użalanie się nad sobą. W gruncie rzeczy na znacznej ilości emo Tumbrlów jest zdanie tego typu. Ponadto wyraźnie jest tu chęć zwrócenia na siebie uwagi, co wzbudza we mnie mieszane uczucia. Któż powiedział, że życie to jakaś filantropijna organizacja? Wgruncie rzeczy jestem obcym człowiekiem, to nieco zbyt wcześnie, by się żalić?

PS: Tak, nieco przesadziłam z moją wymową, aczkolwiek dość często używam archaizmów itp., choć na ogół staram się panować
PS2: Cmentarzysko, a jednak tu zaglądasz. Miło


*Hamartia-niewybaczalna, tragiczna skaza
Padlina. Sześćdziesiąt kilogramów padliny.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferia.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl