Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-08-29 03:34:17

 BeautifulLies

Świerzynka

Zarejestrowany: 2016-08-29
Posty: 15
BMI: 18.81
Waga: 55
Wzrost: 171/172
Waga docelowa: 48
Wiek: 16

Witam

Witam wszystkie użytkowniczki tego forum
Oto kilka słów o mnie, które stanowią jednocześnie obowiązkowe odpowiedzi na pytania:
* Wiek: 16 lat
* Wzrost: 171 / 172
* Aktualna waga: około 55 kg (z góry mówię, iż niestety nie jestem w stanie się ważyć, mam jedynie starą, niezbyt dokładną wagę - to ona wskazuje owe 55 -, a kupno nowej nie uszłoby uwadze moich rodziców)
* Najwyższa waga: około 60 kg (stres, efekt jojo, brak samozaparcia no i wagi )
  Najniższa waga: 46kg <3 (raz udało mi się zobaczyć nawet 44, ale była to zaledwie ulotna chwila, byłam też niższa ten centymetr czy dwa)
* Waga docelowa: na początek 52, później 50, 48...

* Czym jest dla Ciebie pro ana/pro mia?
Pro ana jest dla mnie skutecznym sposobem na kontrolowanie swoich zachcianek i wagi, a poprzez to swojego życia. Jeśli będę w stanie odmówić sobie słodyczy i niezdrowych rzecz oraz utrzymać idealną wagę, będę w stanie osiągnąć inne rzeczy. Pro ana to styl życia. To ascetyzm w nowoczesnym świecie. W ten sposób mogę czuć się lepiej ze sobą.

* Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia?
Myślę że jestem z nimi związana od 1.5 roku. Bardziej z pro ana, ale z pro mia też miałam styczność. Nie wymiotowałam jednak - wciąż tego nie potrafię - a starałam się spalić niechciane kalorie, które wcześniej trafiły do mojego ciała przez napad. (Zwalczałam je również dietą)

* Jak wygląda Twoja codzienna dieta i aktywność?
Z aktywnością ostatnio kiepsko... dziś byłam na spacerze 10 km, ale rzadko mam szansę na tego typu wyjścia. Jeśli chodzi o ćwiczenia to również odpada - mój pokój jest tuż obok rodziców, a nie chcę wzbudzać podejrzeń. Jeśli chodzi o dietę to aż wstyd się przyznać, ale ostatnio miałam napad A już byłam tak blisko! Widziałam te piękne kości, za którymi tak tęskniłam... Na szczęście wcześniej zrobiłam parodniową głodówkę. Myślę, że w ciągu roku szkolnego się poprawię. (Swoją drogą, wracając do tego napadu, to właśnie on ostatecznie popchnął mnie do założenia tu konta. Może gdy będę musiała komuś "wyspowiadać się" ze zjedzonych kalorii wreszcie się ogarnę i zacznę trzymać limitów.)

* Dlaczego wybrałaś/łeś nasze forum?
Zauważyłam iż jest to jedno z nielicznych forów z 2016 roku (z postami z tego roku). Wiele forów już wygasło Na dodatek zależało mi aby taka strona nie miała zbyt wielu członków. Sądzę, że im mniejsza grupa tym łatwiej się wspierać - nie oznacza to jednak, że jestem przeciw rozwojowi forum, czy coś w tym stylu, chodzi po prostu o to, że nie lubię być nowa, gdy wokół jest już sporo innych osób z większym stażem :O.

* Opisz swoje początki z aną/mią
Cóż zaczęło się od pewnej sytuacji w mojej rodzinie... Od tamtego czasu zaczęłam się odchudzać. Nie chodziło o szukanie uwagi, czy coś w tym stylu... Po prostu, no nie wiem jak to opisać... Ale pewnie większość z was wie, że czasami gdy wszystko się wali, nagle ma się poczucie chęci kontroli, chociażby jednej, drobniutkiej rzeczy... A wkrótce potem polubiłam to uczucie - chudości, lekkości.

* Twoje zainteresowania
Do niedawna lubiłam jazdę konną. Teraz lubię rysować. Chciałabym zacząć przygodę z tańcem. Niestety nie wiem, czy starczy mi czasu. Już niedługo rozpocznie się rok szkolny, a ja pójdę do dość prestiżowego - w mojej okolicy - liceum. Pragnę być jak najlepsza i nie wiem ile będę miała czasu do poświęcenia na forum (ale na anę znajdę czas na pewno).

* Czy masz stwierdzone ED?
Nie, udało mi się skutecznie ukrywać w momentach chudości. Mam dobre kontakty z rodzicami.

* Czy byłaś wcześniej na innym forum pro ana/ jesteś na innym forum pro ana? Jeśli tak, jakim?
Tak, byłam, ale musialam zrezygnować ze względu na ilość nauki. Nie pamiętam już nazwy.

Na koniec proszę was o przyjęcie mnie do swojego grona. Jestem osobą raczej nieśmiałą i nie zawsze umiem zacząć rozmowę (Serio czasami ze 4h myślę co komuś napisać, a do chłopaka z którym tańczyłam poloneza próbowałam popisać przez 3 dni ) ale jeśli ktoś chce się wygadać i szuka dobrego słuchacza / powiernika / przyjaciela to jestem dostępna przez większą część doby

Offline

#2 2016-08-30 17:18:06

 BeautifulLies

Świerzynka

Zarejestrowany: 2016-08-29
Posty: 15
BMI: 18.81
Waga: 55
Wzrost: 171/172
Waga docelowa: 48
Wiek: 16

Re: Witam

Czy ktoś na tym forum jeszcze jest? :O
(Dziś na razie jeszcze nie jadłam nic, wczoraj zjadłam trochę wieczorem - siedzę do późna)

Ostatnio edytowany przez BeautifulLies (2016-08-30 17:20:25)

Offline

#3 2016-08-31 10:11:43

 Light

Administrator

Skąd: Podkarpackie
Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 983
BMI: 19
Waga: 55kg
Wzrost: 166cm
Waga docelowa: 50kg
Wiek: 18

Re: Witam

Hej, nie mam żadnych zastrzeżeń co do przyjęcia Cię. Witaj na forum! Jeśli jesteś w stanie promuj forum w internecie, bo zależy nam, żeby się utrzymało. To tyle w kwestii formalnej.
Pozakładaj obowiązkowe wątki

Offline

#4 2016-08-31 22:38:36

 BeautifulLies

Świerzynka

Zarejestrowany: 2016-08-29
Posty: 15
BMI: 18.81
Waga: 55
Wzrost: 171/172
Waga docelowa: 48
Wiek: 16

Re: Witam

wow, bardzo dziękuję za przyjęcie mnie . Już chciałam lepiej poznać to forum i osoby tutaj, ale nie wiedziałam czy mnie przyjmiecie. Myślałam nawet czy nie iść na inne forum, ale nie wiem dlaczego to jakoś mi się spodobało i nie byłam w stanie go opuścić. Mój dziennik i inne rzeczy uzupełnię gdy tylko będę miała WiFi, gdyż obecnie coś jest z nim nie tak i jestem na telefonie, który nie wyświetla części forum i trochę przekręca tekst, który piszę (dlatego przepraszam za błędy). Gdy tylko będę w stanie - prawdopodobnie jutro - wszystko nadrobię.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferia.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl