Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-09-19 18:33:19

syrenka11

Gość

witam:)

wtępnie ,nie jestem pewne czy nie byłam przypadkiem kiedyś użytkownikiem tego forum a nawet jeśli to zaczne od początku:)
wiek 17 lat
wzrost 165 cm
waga obecna 52
najwyzsza 54
najniższa 45
od kiedy należe do ruchu pro ana- sama nie wiem, zaczeło sie wszystko w podstawówce w gimnazjum przerodziło sie to w obsesje i jak same zapewne wiecie to ciągle wam siedzi w głowie ,wiesz ,ze to nie jest dobre ale jednocześnie cię ciągnie
czym lub kim jest dla mna  ana/pro ana- to pytanie zawsze jest dla mnie zastanawiające, bo nie chce wypisywać definicji ani kreować z tego jakiejś postaci to po prostu jest coś co siedzi mi w głowie
jak wygląda twoja codzienna dieta- niestety przez wakacje przytyłam jednak zmieniłam diete i rózni sie ona ilością i ograniczeniem słodyczy, nie jem mięsa więc pochłaniam duże ilości warzyw które bardzo lubie przy okazji, jadam tez produtky z soji ,tofu, generalnie staram sie powoli zmniejszać porcje jest wtedy dla mnie najłatwiej gubić kilogramy:)
moje zainteresowania.ja.- no więc uwielbiam rysować , na razie kiepsko mi to wychodzi ale z przyjemnością ćwicze:) lubie eksperymentować z wyglądem , nie boje się założyć oryginalnych ubrań, butów jednak zbedne kilogramy nie pozwalaja mi się cieszyć w tym co nosze,   , jestem troche nieśmiałą osobą i bardzo wrazliwą jednak raczej nie sprawiam takiego wrażenia. to tyle o mnie
dlaczego to forum- po prostu mam przeczucie że nie bede się tu czuła osamotniona a sama bede mogła pomóc
czy należałam do innego forum- tak, niestety nie pamiętam nazwy należałam do niego ok 2/3 lata temu, czułąm sie tam troche niepotrzebna
nie, nie mam stwierdzonego ed

#2 2016-09-23 16:40:47

 Hamartia

Świerzynka

Skąd: ok. 60 km od Poznania
Zarejestrowany: 2016-05-01
Posty: 106
Waga: 53
Wzrost: 175
Waga docelowa: 48/47
Województwo/Miasto: Wielkopolska
Wiek: 15

Re: witam:)

Jestem chyba za


*Hamartia-niewybaczalna, tragiczna skaza
Padlina. Sześćdziesiąt kilogramów padliny.

Offline

#3 2016-09-29 15:21:15

 Light

Administrator

Skąd: Podkarpackie
Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 983
BMI: 19
Waga: 55kg
Wzrost: 166cm
Waga docelowa: 50kg
Wiek: 18

Re: witam:)

Żeby być przyjęta musisz się zarejestrować na forum

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zwierzecerp.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.sferia.pun.pl