Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2017-08-24 15:04:56

zizi

Nowy

Zarejestrowany: 2017-08-24
Posty: 1

Hejka :*

1. Wiek 17

2. Wzrost 162,5

3. Waga
  - obecna 55
  - najwyższa 56
  - najniższa 45,4(2 gimnazjum - moim celem jest powrót do tej wagi lub zejście odrobinę niżej)

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia
Od 2 gimnazjum czyli jakieś 4 lata

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.
Ana jest dla mnie drogą do celu, sposobem na jego osiągnięcie

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.
Unikam niektórych produktów jak np.: chleb, ziemniaki, makaroTeraz chodzę na siłownię kilka razy w tygodniu i głównie chodzę w górę i biegam na bierzni. Robię też trochę przysiadów ze sztangą, wymachó nóg, brzuszków itp.
Teraz planuję mieścić się w przedziale kalorycznym 800-1000 kcal.

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.
Chodzę do klasy mat-fiz-inf ze względu na informatykę. Teraz nie cieszę się za bardzo z tego wyboru. Informatyka jest prowazona nie za fajnie, a fizyki szczerze nienawidzę. Z matematyką też nie specjalnie się lubię ale wiem że jest konieczna. Próbuję trochę doszkolić się jeśli chodzi o programowanie, bo jest to jednym z moich zainteresowań.
Kocham taniec choć zupełnie nie mam do niego talentu. Ukończyłam szkołę baletową i mam dyplom zawodowego tancerza, ale nie jeste zupełnie zadowolona z poziomu jaki osiągnęłam. na pewno nie pójdę dalej w stronę klasyki, chcę rozwijać sie bardziej pod kątem tańca współczesnego i poznać inne style np. dancehall

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.
Ponieważ dobrze je wspominam

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.
Kiedyś byłam na tym forum. Było to dość dawno, ale bardzo chciałabym wrócić.

10. Czy masz stwierdzone ED.
Nie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zwierzecerp.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.sferia.pun.pl