Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2017-08-30 02:53:12

Laura

Nowy

Zarejestrowany: 2017-08-30
Posty: 1

Chcę dołączyć

1. 19 lat

2.161.5

3.- obecna = 56kg
  - najwyższa 68 kg
  - najniższa 41

4.Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia

Trudno jest mi to określić tak na prawdę od kiedy. Wiem,że w wieku 14 lat zaczęłam się odchudzać z 68 kg schudłam w 2 miesiące 12-14 kg. Wiem,że prowadziłam swój dzienniczek,w którym notowałam co zjadłam,ile ważę, powklejałam w niego pełno zdjęć chudych modelek (wiem,ze przeczytałam o tym na jakimś blogu o pro ana).

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.

Ana "odzywa" się do mnie co jakiś czas. Miałam spokój z nią przez około 2 lata. Od ponad miesiąca odchudzam się,nawet z początku przeszłam na dietę. Myślałam,że schudnę w końcu normalnie i bez jakiś większych wyrzeczeń i wrócę do swojej normalnej wagi. Jednak docinki ze strony faceta i brata na nowo zamotały mi w głowie i tak od 2-3 tygodni jem jeden max dwa małe posiłki dziennie. Nienawidzę swojego ciała. Chcę znów poczuć jak to jest być chudą. Panować nad swoim głodem i decydować za moje ciało co jest dla niego w danej chwili potrzebne.

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.

Mogę wkleić swoje "jadłospisy" z ostatnich dwóch dni.

PONIEDZIAŁEK ;

- 2 jajka
- 2 jogurty naturalne z cynamonem

WTOREK ;

1 ) mielone mięso  z sosem pomidorowym
2) bułka z serem

Ćwiczę co 2-3 dni na rowerku stacjonarnym po 1h.

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.

Interesuję się głównie modą i medycyną estetyczną. Można powiedzieć ,że jestem zakupoholiczką i powoli uzależniam się od strzykawek . Śledzę każde nowinki z tych dwóch działów. Oglądam masę programów o operacjach plastycznych, medycynie estetycznej,modzie. Lubię  strasznie czytać książki. Ostatnią jaką przeczytałam ,to "Harry Potter i przeklęte dziecko". Jestem wielką fanką Harrego Pottera Lubię również grać w gry , np w CS'a.
Lubię także wyjeżdżać i zwiedzać różne zakątki Polski i nie tylko Kocham zwierzęta. Staram się pomagać im jak tylko mogę. Przynajmniej raz w miesiącu zawożę z moim facetem do schroniska karmę i kocyki dla piesków i kotów.


8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.

Wybrałam to forum dlatego,że już kiedyś na nim.Bardzo dobrze mi się z resztą dziewczyn pisało w pamiętniczku. Czułam się tu "zauważalna". Strasznie się cieszyłam jak odwiedzały mój pamiętniczek i dopingowały mnie w tym co robię. ( Nie pamiętam dokładnie kiedy to było ale ok 2-3 lat temu, wiem,że wtedy na forum nie było wcale dużo aktywnych dziewczyn)

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.

Właśnie do tego

10. Czy masz stwierdzone ED.

Czy mam stwierdzone ED? Jak miałam 15-16 lat i poszłam do szpitala ( miałam straszne bóle w klatce piersiowej) i Pani doktor mnie badała, pamiętam,że wstydziłam się zdjąć koszulki. Jak mnie zapytała dlaczego to jej odpowiedziałam,że jestem taka i owaka i nie chcę,żeby ktoś na to patrzył. Później zaczęła się mnie wypytywać,czy się odchudzam, czy ćwiczę, ile mam cm w talii .. Doradziła mojemu tacie,żeby udał się ze mną do psychologa. (Tata nie był ze mną przy badaniu,poprosiłam,żeby wyszedł za drzwi).


Pozdrawiam Laura

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sm-manager.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.sferia.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl