Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-07-24 07:25:45

 Light

Administrator

Skąd: Podkarpackie
Zarejestrowany: 2014-09-10
Posty: 983
BMI: 19
Waga: 55kg
Wzrost: 166cm
Waga docelowa: 50kg
Wiek: 18

Pytania rekrutacyjne

1. Wiek

2. Wzrost

3. Waga
  - obecna
  - najwyższa
  - najniższa

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.

10. Czy masz stwierdzone ED.


Po zarejestrowaniu prosimy o założenie osobnego wątku rekrutacyjnego.
Zapraszamy do rekrutacji

Ostatnio edytowany przez Light (2016-07-24 07:28:30)

Offline

#2 2016-12-23 17:50:34

Smallbutterfly

Nowy

Zarejestrowany: 2016-12-23
Posty: 1

Re: Pytania rekrutacyjne

1.16lat
2.168cm
3.48,5/56/46,6
4.Od prawie 3 lat.
5.Ana jest dla mnie idealną perfekcją.Jest przy mnie gdy mam wyrzuty smumienia po zjedzeniu za dużo itd. Gdy mam poćwiczyć,potrenować...
6.Aktualnie wczoraj miałam głodówkę 0kcal a dziś 200kcal .
7.Trenuje balet i lubię śpiewać . Kocham też zwierzęta .
8.Po prostu przeczucie.
9.Nie
10.Tak-anoreksję

Offline

#3 2017-08-30 15:07:26

Anastasiya

Gość

Re: Pytania rekrutacyjne

1 16 lat
2 163 cm
3  obecna48 kg
najwyższa 52
najniższa 45
4  nigdy nie należałam ale zawsze podziwiałam anorektyczną chudość. to mój pierwszy raz
5 ideałem piękna przy którym czuję się gorsza
6 ostatnio to kiepsko. ale chcę to zmienić.
7 Mam 16 lat. Interesuję się psychiatrią chciałabym studiować medycynę. Kocham rap i trochę bawię się w tworzenie kawałków. trenuję jazdę konną
8 szukałam forum aktywne w 2017 i na to natrafiłam.
9 nie
10 nie

#4 2017-09-09 10:30:47

Rekrutacja

Gość

Re: Pytania rekrutacyjne

1. Wiek
13 lat

2. Wzrost
168
3. Waga
  - obecna 57
  - najwyższa 58
  - najniższa 50

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia
Właściwie to od niedawna. Słyszałam o tym wcześniej, ale wszystkie próby kończyły się porażką. Kiedy udało mi się schudnąć straciłam kontrolę i powróciłam do starej wagi. Teraz chcę znowu odzyskać kontrolę i czuć się lekko. Marzę o wadze 45.

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.
Ana pomaga mi. Jest przyjaciółką. Czasami potrafi mnie zmęczyć, ale robi to bo chce mojego dobra. Pomaga mi osiągnąć perfekcję. Podpowiada co robić. Nie wiem jak to wyrazić, ale jest taka osobista. Nikt o niej nie wie.

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.
Od 6 do ok 16-17 nic nie jem, a potem zjadam obiad. Zależy co mam w domu. Ćwiczę 2-3 razy w tygodniu.

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.
Wiem, że nie mogę dorównać niektórym z was. Jestem początkująca. Chcę być taka jak wy kontrolować się. Lubię piłkę ręczną i trenuję już od 4 lat.

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.
Chciałam odzyskać kontrolę, ale widziałam, że nie dam rady sama. Zaczęłam szukać aktywnego forum pro-ana i oto jestem.

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.
Nie, miałam kłopoty ze znalezieniem innego forum. Radziłam sobie sama i chyba dlatego odniosłam porażkę.

10. Czy masz stwierdzone ED.
Nie. Nigdy nie byłam u psychologa. Boję się co by o mnie powiedział. A poza tym jestem za gruba na ED.

#5 2017-09-09 10:32:51

_maly_motylek_

Gość

Re: Pytania rekrutacyjne

1. Wiek
13 lat

2. Wzrost
168
3. Waga
  - obecna 57
  - najwyższa 58
  - najniższa 50

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia
Właściwie to od niedawna. Słyszałam o tym wcześniej, ale wszystkie próby kończyły się porażką. Kiedy udało mi się schudnąć straciłam kontrolę i powróciłam do starej wagi. Teraz chcę znowu odzyskać kontrolę i czuć się lekko. Marzę o wadze 45.

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.
Ana pomaga mi. Jest przyjaciółką. Czasami potrafi mnie zmęczyć, ale robi to bo chce mojego dobra. Pomaga mi osiągnąć perfekcję. Podpowiada co robić. Nie wiem jak to wyrazić, ale jest taka osobista. Nikt o niej nie wie.

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.
Od 6 do ok 16-17 nic nie jem, a potem zjadam obiad. Zależy co mam w domu. Ćwiczę 2-3 razy w tygodniu.

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.
Wiem, że nie mogę dorównać niektórym z was. Jestem początkująca. Chcę być taka jak wy kontrolować się. Lubię piłkę ręczną i trenuję już od 4 lat.

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.
Chciałam odzyskać kontrolę, ale widziałam, że nie dam rady sama. Zaczęłam szukać aktywnego forum pro-ana i oto jestem.

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.
Nie, miałam kłopoty ze znalezieniem innego forum. Radziłam sobie sama i chyba dlatego odniosłam porażkę.

10. Czy masz stwierdzone ED.
Nie. Nigdy nie byłam u psychologa. Boję się co by o mnie powiedział. A poza tym jestem za gruba na ED.
Przepraszam, ale źle dodałam poprzedni post.

#6 2017-09-26 20:43:42

 Noireblonchebutterfly

Nowy

Zarejestrowany: 2017-09-26
Posty: 1
Waga: 69
Waga docelowa: 57>?

Re: Pytania rekrutacyjne

* Wiek:18lat
* Wzrost: 166cm
* Aktualna waga:69
* Najniższa, najwyższa waga: 59-70
* Waga docelowa: 57>? taka w której będę się czuła która nie przekracza 57
* Czym jest dla Ciebie pro ana? Odbicie od rzeczywistości. Poczucie samokontroli mnie satysfakcjonuje i daje siły na dalszą walkę, zmagania w dążeniu do perfekcji. Dzięki niej czuję się pewniejsza siebie z każdym pokonanym gramem. Męczy, ale jest warto. Wszyscy widzą, że coś się zmienia, ale nie wiedzą co. To tajemniczość napawa przyjemnością.
* Od kiedy należysz do ruchu pro ana? i * Opisz swoje początki z aną: Od roku, może 1,5 roku są próby i wdrążanie się w to. Dużo podejść przez ostatni rok, kilka niepowodzeń, ale i sukcesów. Mam przez to motywację.
* Jak wygląda Twoja codzienna dieta i aktywność? Codziennie obliczam kalorie przyjmuję max do 800 -900kcal dziennie. Mam dni postne, do tej wyrtwałości przygotowywałam się miesiąc, zmniejszając porcję. W szkole nie jadam, czekam do 13, by zjeść potrzebne i obliczone kalorie. Staram się nie przekraczać ustalonej granicy, jesli przekroczę zwiększam intensywność ćwiczeń o pół godziny. Ćwiczę codziennie ok 1h .
* Dlaczego wybrałaś/łeś nasze forum? Poszukiwałam strony aktywnej, czując się na siłach i po przygotowaniu, mam poczucie samokontroli. Chcę to kontynuować.
* Twoje zainteresowania: Śpiewam, rysuję, tańczę - to mnie fascynuję, piszę wierszę oraz kocham muzykę. Od jakiegoś czasu bardzo polubiłam sport.
* Czy masz stwierdzone ED? Nie
* Czy byłaś wcześniej na innym forum pro ana/ jesteś na innym forum pro ana? Jeśli tak, jakim? Nie, wciąż szukałam i gdy znalazłam zostałąm odrzucona. Do tej pory radzę sobie sama.


People, they are angels only wingless 

Offline

#7 2021-03-19 21:02:38

Nat0987

Gość

Re: Pytania rekrutacyjne

1. Wiek
18

2. Wzrost
1.59

3. Waga
  - obecna 54
  - najwyższa około 70
  - najniższa 48

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia
Od paru lat nie pamiętam już dokładnie,  lecz popuściłam sobie zbyt na przestrzeni lat i straciłam kontrolę nad swoją wagą, a teraz chce odzyskać tą kontrolę

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.
Czymś co daje mi uzyskać idealną wagę i ciall

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.
Jeden dzień głodówka, a jeden do 500 kcl
Tak na przemian

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.
Lubię czytać książki
Czasem pojeździć na rolkach jeśli mam siłę
Nie mam za dużo zainteresowań

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.
Wydawało sie najbardziej odpowiednie

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.
Tak, lecz to było z jakieś pięć lat temu więc już nie pamiętam jak się nazywało

10. Czy masz stwierdzone ED.
Tak, niestety

#8 2021-05-24 14:34:26

 Emilka

Nowy

Zarejestrowany: 2021-05-24
Posty: 2
BMI: 16.27
Waga: 36.6
Wzrost: 150
Waga docelowa: 20
Województwo/Miasto: Wadowice
Wiek: 12

Re: Pytania rekrutacyjne

1. 12

2. 1.50

3
Obecna 36.6
Najwyższa 40
Najniższa 20

4. Od około miesiąca.

5. Ana jest dla mnie przyjaciółką która pomaga mi w dążeniu do idealniej wagi i sylwetki.

6. Około 600-500 kalorii dziennie. Ćwiczenia różne. Zależy od dnia i zmęczenia.

7. Szycie, rysowanie, robienie na drutach, różne ćwiczenia i wszystko co związane z sportem i kreatywnym spędzaniem czsu.

8. Nie wiem. Może przeznaczenie.

9. Nie

10. Nie nie mam stwierdzonego ED

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sm-manager.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl