Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-08-10 21:23:06

 Aleksandra00

Nowy

Skąd: 150 km od Szczecina
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 1
BMI: 19,36 :'(
Waga: 56,4
Wzrost: 171
Waga docelowa: 51
Wiek: 15

Rekrutacja

1. Wiek - 15

2. Wzrost -171

3. Waga
  - obecna - 57,1
  - najwyższa - 62,4
  - najniższa 55,4

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia - od początku marca tego roku

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana. - czym jest dla mnie ana? Obecnie jest to moja towarzyszka, która daje mi siłę której nie mam.  Wierzę, że dzięki mojemu samozaparciu, ćwiczeń i diecie po tylu miesiącach ciężkiej pracy nad "idealnością" do której mi bardzo daleko, ana pozwala cieszyć się wymarzoną sylwetką i wagą. Boję się jedzenia, kiedy patrzę na nie widzę puste tłuczące kalorie które odbierają mi zdobycie wagi na którą tyle walczę. Kiedyś próbowałam być tzw. "Fit" bardzo mnie taki styl życia zainteresował i postanowiłam w niego "wciągnąć się" wytrzymałam tak 2 miesiące, codziennych ćwiczeń i diety. Jednak bezskutecznie, nic mi to nie dało, zero satysfakcji, nic. Zrzuciłam może 3 kg które potem i tak wróciło z nawiązką. Odkryłam anę, która otworzyła mi drzwi na inny świat. Przestałam wierzyć, że te diety z przysłowiowymi "trenerkam" coś mi dadzą. Nigdy nie dały mi tyle co ana, ona dała mi poczucie wartości. I tak od marca do dzisiaj mi towarzyszy. Nie uwolnię się od niej, jest moją drugą duszą i towarzyszką która mnie nie zostawi.

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia. - 20 km na rowerze, ćwiczenia rozciągające i na mięśnie brzucha 30-40 min,  dieta wygląda następująco: staram się nie przekraczać 500 kalorii, posiłki są małe i naturalne, mam to bardzo ułatwione gdyż rodzice przywykli, że jem mało i nie wymagają ode mnie jedzenia Niewiadomo jakich ilości

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie. - tym razem o sobie dobrze to tak: Mam na imię Aleksandra, moim głównym zainteresowaniem jest kultura Japonii i Szwecji, następnym zaś to biologia, a najbardziej anatomia człowieka. Moje zainteresowania towarzyszą mi codziennie i nie zapominam o nich nigdy. Jestem osobą bardzo ambitną i jak zadam sobie jakikolwiek cel, dążę do jego osiągnięcia. Od 3 lat uczę się Japońskiego i od niedawna Szwedzkiego. Lubię również suszyć kwiaty, moim hobby jest czytanie książek. Ciąglę dążę do wymarzonej wagi i szczupłej sylwetki, chciałabym schylić się i nie czuć tych okropnych wałków tłuszczu na moim brzuchu i trzęsących się jak galareta ud. Kiedyś trenowałam Karate, to też było moje hobby.

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum. - trudno jest to wyjaśnić, chęć do poznania ludzi o podobnym stylu życia, i szukanie porad

9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego. - nie należałam do żadnego

10. Czy masz stwierdzone ED. - Nie

Offline

#2 2016-08-11 22:26:31

 mala

Nowy Użytkownik II

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 602
Wzrost: 154
Województwo/Miasto: Opolskie
Wiek: 15

Re: Rekrutacja

Myślę że nadajesz się na to forum

Offline

#3 2016-08-12 21:05:43

 Mary

Świerzynka

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2016-05-01
Posty: 83
BMI: 22.02
Waga: 77
Wzrost: 187
Waga docelowa: 60
Województwo/Miasto: Śląskie
Wiek: 18

Re: Rekrutacja

Ja też jestem za.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferia.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl