Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2016-11-18 22:43:49

rekrutacja

Gość

:)

1. 19

2. 166

3. 50
    69
    45

4. Do ruchu pro ana należę od 1 klasy gimnazjum. Teraz jestem na 1 roku studiów więc 7 lat.

5. Pro ana to dla mnie świadomość że sami decydujemy o naszym życiu. Kontrola nie tylko nad jedzeniem. Jeśli jestem w stanie odmówić sobie niezdrowego jedzenia oraz utrzymać idealną wagę, jestem w stanie osiągnąć inne rzeczy i spełniać marzenia.

6. 3 posiłki dziennie, koktajle, dużo wody, jeszcze więcej kawy. Jestem wegetarianką. Głównie jem warzywa i nabiał. Chodzę na wspinaczkę halową, biegam co 2/3 dni dodatkowo ćwiczenia z youtubem. Niestety miewam napady żarłoczności.

7. Jestem młodą dziewczyną, która ma marzenia, plany na przyszłość. Studiuje, pracuje, zajmuje swój wolny czas czym tylko się da. Interesuję się wspinaczką halową, uwielbiam jeździć w góry. Nie ufam ludziom, nie zwierzam się, sama radzę sobie z problemami życia codziennego. O Anie wie jedna osoba i oczywiście moi rodzice, którzy zmusili mnie do terapii. Nie jestem odizolowana od świata, mam znajomych, wychodzę z nimi, nie jadam na mieście, jestem uzależniona od kawy, papierosów i literatury.

8. Znalazłam je w internecie, wygląda na kameralne forum, pełne pomocnych osób.

9. Photoblog, dawno już nie aktualny i nie wiem czy można nazwać go forum

10. Tak

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligowcy.pun.pl www.sferia.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl