Idealnie Nieidealne

darmowy hosting obrazków

Ogłoszenie

Uwaga! Działalność forum została wznowiona! Serdecznie zapraszamy do rejestracji :)

#1 2017-04-18 18:33:57

Nina3117

Nowy

Zarejestrowany: 2017-04-18
Posty: 1

Hej :)

1. Wiek: 18 lat

2. Wzrost: 166 cm

3. Waga
  - obecna : 51 kg
  - najwyższa: 67 kg
  - najniższa: 48 kg

4. Od kiedy należysz do ruchu pro ana/pro mia
Do ruchu pro ana należę już 3 lata

5. Czym lub kim jest dla Ciebie ana.
Tak na prawdę jest dla mnie stylem życia. Jest ze mną zawsze. To dzięki niej udało mi się tyle schudnąć i nie wyobrażam sobie jeść inaczej niż jak do tej pory, czyli prawie nic

6. Jak wygląda Twoja codzienna dieta i ćwiczenia.
Codziennie ćwiczę godzinę na różne partie ciała. Po za tym dużo pije wody i zielonej herbaty, a no i oczywiście rano na powitanie ciepła woda z cytryną na przyspieszenie metabolizmu! Jeśli chodzi o jedzenie to staram się jeść jak najmniej. Głównie jem warzywa i owoce - wiadomo mają najmniej kcal

7. Twoje zainteresowania. Opowiedz coś o sobie.
A więc tak: interesuje się Indiami. Kocham podróżować. Uwielbiam pisać opowiadania i tworzyć filmy. Moją pasją jest również gotowanie. Jestem serialomaniaczką *.* Nienawidzę biegać, za to kocham ćwiczyć jogę i jeździć na rowerze <3 Po za tym interesuje się tematyką obozów koncentracyjnych, szpitali psychiatrycznych, zjawisk paranormalnych oraz zagadek kryminalnych. W przyszłości przede wszystkim zwiedzić Amerykę, Indie, Hiszpanie oraz Anglię. Chciałabym również zostać psychoterapeutą i prowadzić własny gabinet

8. Dlaczego wybrałaś/eś to forum.
Szukałam jakiegoś ciekawego oraz aktywnego forum pro ana. Znalazłam link do tego, zainteresował mnie i chciałabym do was dołączyć
9. Czy należałaś/eś kiedyś do innego forum pro ana. Jeśli tak, do jakiego.
Tak, ale to było dawno temu i już nie pamiętam co to były za fora
10. Czy masz stwierdzone ED.
Dwa lata temu miałam stwierdzone zaburzenia odżywiania, ale potem udawałam przed rodzicami (w sumie dalej udaje), że jem normalnie, więc już nigdzie nie chodzę.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferia.pun.pl www.ligowcy.pun.pl www.polskitokyodrift.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl